راهنمای ثبت نام در سایت معمای شاه          ا          جدول پخش         ا         ورود به سایت

               

 

امروز : چهارشنبه, 07 تیر 1396

آخرین بروزرسانی در دوشنبه 09 اسفند 1395 4:37:39 ق ظ .

در حال حاضر 94 مهمان و بدون کاربر آنلاین داریم.

مدیر آنلاین

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 درباره ما


به سایت رسمی سریال تلویزیونی «معمای شاه» خوش آمدید.

این سایت تلویزیونی از سوی سریال تلویزیونی «معمای شاه» راه اندازی شده و تنها سایت رسمی مرتبط با این اثر تلویزیونی در فضای مجازی است.
کلیه امور فنی، هنری و محتوایی سایت مذکور اعم از: طراحی گرافیکی، برنامه نویسی، تامین محتوا و... سایت از سوی گروه «مدیا پلاس» انجام می شود. مدیا پلاس اولین و تنها گروه ارائه دهنده خدمات وب سایت به سریال های تلویزیونی است و تاکنون مسوولیت راه اندازی و مدیریت وب سایت های اختصاصی برای سریال های: مختارنامه، شوق پرواز و کلاه پهلوی را به عهده داشته است.


سایت معمای شاه با هدف اطلاع رسانی درخصوص این اثر تلویزیونی راه اندازی شده است. تلاش دست اندرکاران و مدیران سایت این است که شما مخاطبان گرامی و فهیم را با نکات هنری، فنی و دیگر خواندنی های این سریال تلویزیونی آشنا کنند.
در این سایت تلاش خواهیم کرد تا ضمن مصاحبه با بازیگران و عوامل، بیان خاطرات پُشت صحنه، تهیه گزارش های موضوعی مختلف و به بحث گذاشتن موضوع های گوناگون درخصوص این سریال، شما مخاطبان فهیم و گرامی را با جزئیاتی شیرین و خواندنی درخصوص این سریال آشنا کنیم.

بخش مهم این سایت دریافت دیدگاه ها، انتقادها، پیشنهادها و نقدهای شما مخاطبان فهیم درخصوص این سریال است. این نقدها و دیدگاه ها از سوی سازندگان سریال و مسوولان سازمان صدا و سیما مطالعه و به عنوان گنجینه ای ارزشمند برای ساخته های بعدی مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

سایت رسمی معمای شاه با برگزاری یک مسابقه نقدنویسی، دیدگاه های تفضیلی مخاطبان درخصوص این سریال را نیز دریافت و منتشر خواهد کرد.
جهت بهره برداری بهتر از این بخش می توانید «عضو سایت» شوید.

جهت اطلاع از جزئیات بیشتر می توانید به بخش «راهنمای استفاده از سایت» مراجعه کنید.