راهنمای ثبت نام در سایت معمای شاه          ا          جدول پخش         ا         ورود به سایت

               

 

امروز : شنبه, 06 خرداد 1396

آخرین بروزرسانی در دوشنبه 09 اسفند 1395 4:37:39 ق ظ .

در حال حاضر 62 مهمان و بدون کاربر آنلاین داریم.

مدیر آنلاین

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 چه کسانی از «خواجه» ها سوء استفاده کردند؟


پاسخ کارگردان «معمای شاه» به سؤال یکی از مخاطبان سایت
چه کسانی از «خواجه» ها سوء استفاده کردند؟

 

در پی طرح سوالی از سوی یکی از مخاطبان سایت «معمای شاه»، محمد رضا ورزی کارگردان و نویسنده این سریال به سؤال طرح شده پاسخ داد.
به گزارش روابط عمومی معمای شاه، یکی از علاقه مندان این سریال که از طریق سایت معمای شاه پیگیر اخبار تولید این اثر است، با طرح سوالی گفته بود: «آقای ورزی عزیز، سلام. در سریال‌های دوره قاجار شما معمولاً به کسانی که نقص جنسی دارند با دید نفرت انگیزی نگاه می‌شود یکی از بستگان من از زخم زبان‌هایی که مردم پس از پخش سریال‌های عصر قاجار حضرت عالی به او می‌زنند گله مند بود. ازشما که شخصیت فرهیخته ای دارید خواهش می‌شود ناخواسته موجبات زخم زبان را فراهم نکنید. برای شما در کار جدیدتان آرزوی موفقیت دارم.»
کارگردان این سریال تاریخی در دست ساخت در پاسخ به این بیننده گفت: «سلام دوست من. تشکر می‌کنم که این تذکر را دادید. منظور من کسانی نبود که از بدو تولد دچار نقص جنسی بودند بلکه کسانی بود که توسط یک جریان سیاه در دوران قاجار به این وضع دچار می‌شدند و از کودکی تربیت می‌شدند میان زنان برای خبرچینی. دولت‌های خارجی نیز از این نوع افراد برای جاسوسی استفاده و پول‌های کلانی هم به این افراد پرداخت می‌کردند.»
ورزی در ادامه پاسخ به این مخاطب می‌گوید: «در عصر پهلوی دوم تنها یک فقره مقطوع النسل در دربار ثبت شه که این فرد 8 سال پیش فوت کرد. ضمن اینکه آن شخص به طور کامل مقطوع النسل نشده بود و چندی بعد با سفارش فریده دیبا مادرفرح ازدواج نمود و ناغافل همسرش باردار شد. او را به ساواک بردند و کتک مفصلی زدند اما با وساطت فریده دیبا آزاد شد و تا پیروزی انقلا اسلامی در تشکیلات او کار می‌کرد. انشاءالله برای فامیل محترمتان از قول بنده توضیح لازم را مبذول فرمایید و از جانب بنده عذرخواهی کنید.
با تشکر.»
علاقه مندان می‌توانند سؤال‌های دیگر خود را در سایت طرح نمایند تا پاسخ آن در اسرع وقت از کارگردان معمای شاه دریافت و در این بخش درج گردد.

.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

دیدگاه‌ها   

/ #1 وحید 1394-05-29 10:35
با سلام و خدا قوت خدمت استاد ورزی ببخشید میخواستم بدونم که کلا چند دقیقه مفید قراره کل کار باشه و تا به حال چند دقیقه از کار ضبط شده؟
نقل قول کردن